Sık Sorulan Sorular!

Bizlere en çok sorulan 9 adet soruyu derledik. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için 0 (850) 885 0797 numaralı iletişim hattından lütfen bizlere ulaşın.

KURULUMU KİM YAPIYOR?

Kurulum işlemleri ilaçtarif ekibi tarafından yapılmaktadır. Yazıcı ve Etiket elinize ulaştığında 0 850 885 0797 numaralı telefondan bizlere ulaşım sağlıyorsunuz. Sizleri kurulum işlemi için sıraya alıyoruz. Ekiplerimiz müsait ise hemen kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz.


GÜNCELLEMELER NASIL OLUYOR?

Güncellemeler otomatik olarak yapılmaktadır. İlaçtarif yazılımını çalıştırdığınız anda güncelleme varsa size söyler ve otomatik olarak yapar. İlaç tarifleri ise online olarak değiştirilir bu sebeple değişiklikler size anlık olarak yansır.


ECZANE PROGRAMIM İLE UYUMLU MUDUR?

Eczanem, Tebeos, Botanik, İlon, Farmakom, Byte, Rxeys programları ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Farklı bir program kullanıyorsanız, uyumluluk konusunda lütfen ekibimizle iletişime geçin. İletişim hattımız: 0 (850) 885 0797


ETİKETLER NEYE GÖRE HAZIRLANIYOR?

Tarifler doktorun yazdığı doz bilgisine ve ilaç tariflerindeki prospektüs bilgilerine göre eczacılarımız tarafından hazırlanmıştır. Bu Tarifler sistemimizden Online bir şekilde gelmektedir, isterseniz tarifler üzerinde çok kolay bir şekilde düzeltmeler yapabilirsiniz.


BİR YAZICIYI TÜM BİLGİSAYARLARDA ORTAK KULLANABİLİR MİYİM?

Evet bizden aldığınız yazıcıyı bilgisayara USB Kablosu ile bağlarsınız. Ekiplerimiz yazıcıyı paylaşıma açar ve aynı ağ üzerindeki tüm bilgisayarlardan bu yazıcıyı kullanabilirsiniz. Yazıcının ortak kullanılması herhangi bir karışıklığa yol açmaz.


SABİT IP NİÇİN İSTENİYOR?

Bilgisayar başına lisanslama işlemi yapmıyoruz yani bilgisayar başına ayrı ücret ödemezsiniz. Bunun yerine sizlerden Sabit IP bilginizi istiyoruz ve Sabit IP başına lisanslama yapıyoruz. Vermiş olduğunu IP bazında dilediğiniz kadar bilgisayara kurulum yapabilirsiniz IP bilginiz gizli değildir.
Şuanki IP adresiniz: 44.200.25.51


ELİMDE BAŞKA BİR YAZICI VAR ONUNLA ÇALIŞIR MI?

İlaçtarif yazılımı birçok yazıcı ile uyumlu çalışır. Elinizdeki yazıcı modelininin uyumlu olup olmadığını 0 (850) 885 0797 numaralı iletişim hattından bizlere sorabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en doğru bilgiyi aktaracaktır.


NEDEN SARI VE 40MM X 60MM ETİKET TERCİH EDİLDİ?

İlaç tarif ekibi olarak birçok renkte ve boyutta detaylı çalışmalar yaptık. Bu titiz çalışmalar sonucunda en uygun rengin sarı ve en uygun etiket boyutunun 40mm yükseklik 60mm genişlik olduğuna karar verdik.


YAZICI VE ETİKETLERİ SİZDEN TEMİN EDEBİLİR MİYİZ?

EVET. Yazıcı ve Etiketleri bizden temin edebilirsiniz. Etiketlerimiz özel üretimdir ve piyasaya göre çok uygundur. Yazıcımız ise uzun dönem testler sonucunda verimli çalışan, hızlı baskı verebilen TEKNİK HİZMET İÇİNDE DAHİL FİYATIDIR. Piyasadan temin edilen yazıcıların BOZUK ÇIKMASI ve hatalı olması durumunda biz sorumlu değiliz. Piyasada defolu gibi ürünler bulunmakta bu yüzden bazı hatalı ürünler uygun fiyata satılmaktadır ve satıcı teknik destek vermemektedir. Lütfen bu bilgiyi dikkate alınız.


İLAÇTARİF BİR MARKADIR

Sizi her zaman dinleyip anlayabilecek, geri bildirimlerinizi çözebilecek güçlü bir ekiple çalışmayı tercih edin. ilaçtarif bir markadır. Size kaliteli hizmet sunar.